Date Tags hardware

Колись давно, хоча й не так вже давно, мав я можливість попрацювати з клавіатурою Mitsumi Millenium. Але вже доволі давно їх не виробляють. Першою клавіатурою на моєму домашньому комп'ютері була Sven Multimedia 730. Їх не виробляють ще довше. Непоганим варіантом, у часи коли 50/50 часу проводив за лептопом, була Genius SlimStar 300. Після них були Logitech K200 та Cordless Desktop EX110, Microsoft Wireless Optical Desktop 2000, щось-там від Genius, а наразі основним робочим інструментом поки що є Zalman K300M. Як не дивно, але одним з найкращіх варіантів тут є рішення від Microsoft. У спину йому дихає Zalman але йому заважає той дурний яскравий синій логотип. Особисто я його заліпив маскувальною стрічкою.

Але «поки що», бо вже постала потреба її заміни через зношеність. Продивившись усі каталоги магазинів, що продають залізо, я можу відверто сказати дизайнерам клавіатур «Пташки, ви хворі!» © Тюлень з «Пінгвінів Мадагаскару», ну десь те саме — тим хто затверджує випуск цього мотлоху. Власне, «мої смаки де-що специфічні», бо я вимагаю для роботи клавіатуру у стилі IBM KB-7953 але з додатковими клавішами, що дозволяють керувати програвачем та гучністю натисканням лише однієї відповідної кнопки.

Як виявилось, подібні вироби існують або у музеях, або у категорії «геймерські», з додаванням купи мотлоху та неадакватною ціною, або у категорії «бюджетне рішення», тобто якість виробу викликає відразу вже самим його виглядом. Про механічні зразки я вже мовчу.

А найбільшим здивуванням для мене стало використання у повнорозмірних(!) стаціонарних клавіатурах клавіші Fn, що покликана надати мультимедійні функції шляхом генерації сполученням коду однієї мультимедійної клавіші. Виробникам такого кортить побажати усе життя працювати лише за Mactini, або за десктопом, що має повнорозмірну клавіатуру з таким самим набором клавіш.

Наразі лишаються лише лише мрії про щось на зразок DasKeyboard але з рядком медіа-кнопок як у Mitsumi Millenium чи додатковим полем як у Sven 730, та спогади про часи коли клавіатури були зручніші, сонце яскравіше а шушпанчики — товстіші.


Comments

comments powered by Disqus